Budowa tradycyjna

tradycyjna

Budowa domów jednorodzinnych

Zajmujemy się kompleksową budową domów jednorodzinnych w technologi murowanej. Połączenie wiedzy i wysokich kwalifikacji, pozwala nam realizować trudne i wymagające projekty, zapewniając Ci spokój i gwarancję budowy w najwyższej jakości.

 

Korzystamy wyłącznie z najlepszych materiałów i narzędzi, aby zapewnić najwyższą jakość oferowanych usług. Przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa pracy, aby zapewnić bezpieczeństwo naszej ekipy budowlanej i klientów.

 

Zakres oferowanych przez nas prac obejmuje:

Własny sprzęt

Oprócz robocizny, zapewniamy także wszelki sprzęt i materiały niezbędne do realizacji ustalonego zakresu robót. Pozwala to naszym Klientom na oszczędność czasu i pieniędzy.

Atrakcyjne ceny i terminowość

Współpracujemy z wieloma dostawcami materiałów i urządzeń co wpływa znacząco na konkurencyjność cenową. Wszystkie usługi wykonujemy z materiałów własnych, jak i powierzonych przez klienta. Dokładamy wszelkich starań by zapewnić dotrzymanie wcześniej ustalonych ram czasowych.

KONTAKT

Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania?

Masz konkretną sprawę lub potrzebujesz informacji o naszej ofercie? Zespół firmy MegaChata.pl z przyjemnością odpowie na pytania i udzieli indywidualnej porady.

X