Prefabrykowane wiązary dachowe

więźba

Prefabrykowane wiązary dachowe

Typowa więźba dachowa jest dość drogim i czasochłonnym etapem budowy każdego domu. Więźba taka musi zostać stworzona przez cieślę od podstaw na placu budowy. Praca ta wymaga bezbłędnej precyzji oraz zastosowania specjalistycznych technik. Większy nakład pracy oznacza większe obciążenie finansowe. Na tym tle wiązary dachowe prefabrykowane wypadają zdecydowanie lepiej.

 

Wiązary dachowe poprzez swoją konstrukcję kształtują dach oraz strop – to znaczna oszczędność podczas budowy domu. Gotowe elementy trafiają na budowę, gdzie montujemy z nich konstrukcję dachową. Oferowane przez nas wiązary dachowe spełniają wszystkie standardy jakościowe, zapewniając wytrzymałość i stabilność całej konstrukcji.

 

Do głównych zalet prefabrykowanych wiązarów dachowych należą:

Bezpieczeństwo

Poszczególne elementy prefabrykowanej więźby łączy się za pomocą technologii płytek kolczastych, a nie gwoździ jak w przypadku więźby tradycyjnej.

Rozwiązanie proekologiczne

Wiązary dachowe są produktem doskonale odpowiadającym na oczekiwania inwestorów o proekologicznym nastawieniu. Drewno jest materiałem całkowicie biodegradowalnym, zaś sam proces produkcyjny pozostawia znacznie mniejszy ślad węglowy, niż beton.

KONTAKT

Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania?

Masz konkretną sprawę lub potrzebujesz informacji o naszej ofercie? Zespół firmy MegaChata.pl z przyjemnością odpowie na pytania i udzieli indywidualnej porady.

X