Płyta fundamentowa

nowoczesne

Energooszczędne płyty fundamentowe

Bez wątpienia fundament jest pierwszym i najważniejszym etapem realizacji całej inwestycji. Płyta fundamentowa jest to rozwiązanie, które konsekwentnie wypiera i skutecznie zastępuje tradycyjne systemy fundamentowe, tzw. ławy fundamentowe. Wyróżnia się wieloma pozytywnymi aspektami, które powodują że nowoczesne płyty cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony inwestorów a w Europie są już codziennością.

Płyta fundamentowa jest  elementem konstrukcyjnym, który przekazuje obciążenia wynikające z ciężaru budynku na grunt. Wykonana jest najczęściej z żelbetu (połączenie betonu z rożnego rodzaju wkładkami stalowymi, jak pręty, liny, kable, siatki itd.).

 

Korzyści wynikające z zastosowania płyty fundamentowej:

Główne atuty płyt fundamentowych

Główne aspekty, które powodują coraz to większe zainteresowanie płytami fundamentowymi to doskonałe parametry termiczne, szybkość budowy, większe oszczędności zarówno na etapie budowy, jaki i na etapie użytkowania, a także solidność wykonania.

Energooszczędny dom

Płyta fundamentowa jest obecnie standardem w budownictwie prefabrykowanym, energooszczędnym, jak i pasywnym.

KONTAKT

Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania?

Masz konkretną sprawę lub potrzebujesz informacji o naszej ofercie? Zespół firmy MegaChata.pl z przyjemnością odpowie na pytania i udzieli indywidualnej porady.

X